Kontakt

Meetmejuhid

Tarmo Eres
Praktiliste koolituste meetmejuht
+372 5274339
tarmo.eres@gmail.com

Sigmar Naudi
Tarukaalude meetmejuht
+372 56884696
sigmarnaudi@gmail.com

Hagbard Räis
Mesilashaiguste meetmejuht
+372 508 4450
hagbard.rais@gmail.com

Programmi koostajad

Mart Kullamaa
Eesti Kutseliste Mesinike Ühingu juhatuse esimees
Mesindusprogrammi vastutav täitja
+372 555 687 23
mart.kullamaa@gmail.com

Aleksander Kilk
Eesti Mesinike Liit
+372 5293589
aleksander.kilk@taltech.ee

Liina Maasik
Mesindusprogrammi projektijuht
+372 56261203
liina.maasik@gmail.com

Turundus OÜ
Veebihaldus
+372 5549021
info@turundus.eu

Usaldusmesinike kontaktid

Harjumaa

Arvi Raie
+372 5168070
arvi.raie@vet.agri.ee

Andre Tamla
+372 56501056
andres@mesinikeliit.ee

Ida-Virumaa

Hagbard Räis
+372 5084450
hagbard.rais@gmail.com

Jõgevamaa

Rain Tõnson
+372 5252863
raintonson@gmail.com

Järvamaa

Ado Oherd
+372 56684075
aado.oherd@gmail.com

Läänemaa

Andres Tamla
+372 56501056
andres@mesinikeliit.ee

Lääne-Virumaa

Aivo Sildnik
+372 5207459
asildnik@gmail.com

Maire Valtin
+372 58862088
maire@mesi24.ee

Põlvamaa

Jaan Pitsi
+372 5135453
jaan.pitsi@gmail.com

Hiiu- ja Saaremaa

Raul Orglaan
+37256636901
raul@susimesi.ee

Tartumaa

Janek Saarepuu
+372 56228046
jandrys@gmail.com

Viljandimaa

Jorma Õigus
+372 56676234
jorma44@hot.ee

Võru- ja Valgamaa

Mati Urbanik
+372 5290388
mati.urbanik@rmk.ee

Jaan Pitsi
+372 5135453
jaan.pitsi@gmail.com

Kaja Väärsi
+372 53474771
vaarsikaja@gmail.com