Kontakt

Meetmejuhid

Aivo Sildnik
Mesinike nõustaja
+372 58605937
asildnik@gmail.com

Tarmo Eres
Praktiliste koolituste meetmejuht
+372 5274339
tarmo.eres@gmail.com

Sigmar Naudi
Tarukaalude meetmejuht
+372 56884696
sigmarnaudi@gmail.com

Hagbard Räis
Mesilashaiguste meetmejuht
+372 508 4450
hagbard.rais@gmail.com

Programmi koostajad

Mart Kullamaa
Eesti Kutseliste Mesinike Ühingu juhatuse esimees
Mesindusprogrammi vastutav täitja
+372 555 687 23
mart.kullamaa@gmail.com

Aleksander Kilk
Eesti Mesinike Liit
+372 5293589
aleksander.kilk@taltech.ee

Liina Maasik
Mesindusprogrammi projektijuht
+372 56261203
liina.maasik@gmail.com

Turundus OÜ
Veebihaldus
+372 5549021
info@turundus.eu

Usaldusmesinike kontaktid

Harjumaa

Heiki Kruusalu
+372 56 279 700
heiki.kruusalu@gmail.com

Ülo Lippa
+372 5230803
metsamesinik@hot.ee

Arvi Raie
+372 5168070
arvi.raie@vet.agri.ee

Andre Tamla
+372 56501056
andres@mesinikeliit.ee

Jaanus Tõnisson
+372 5079928
jaanustonisson@gmail.com

Hiiumaa

Asko Maivel
+372 54616460
askomaivel.veevalaja@gmail.com

Uku Pihlak
+372 5052736
uku.pihlal.002@mail.ee

Ida-Virumaa

Hagbard Räis
+372 5084450
hagbard.rais@gmail.com

Jõgevamaa

Rain Tõnson
+372 5252862
raintonson@gmail.com

Järvamaa

Ado Oherd
+372 56684075
aado.oherd@gmail.com

Läänemaa

Rasmus Paesüld
+372 55929437
murka74@gmail.com

Andres Tamla
+372 56501056
andres@mesinikeliit.ee

Lääne-Virumaa

Aivo Sildnik
+372 5207459
asildnik@gmail.com

Maire Valtin
+372 58862088
maire@mesi24.ee

Põlvamaa

Ulvi Ajalik
+372 56608028
ulvi@nouanne.ee

Aimar Teever
+372 5206783
aimar.teever.002@mail.ee

Pärnumaa

Taavi Idvand
+372 53419901
andres.lilleste@gamail.com

Rasmus Paesüld
+372 55929437
murka74@gmail.com

Raplamaa

Ene Laur
+372 5265517
ene.laur@neti.ee

Saaremaa

Raul Orglaan
+37256636901
raul@susimesi.ee

Tartumaa

Tõnu Hiiemäe
+372 5049020
tonuhiiemae@hot.ee

Janek Saarepuu
+372 56228046
jandrys@gmail.com

Valgamaa

Kaja Väärsi
+372 53474771
vaarsikaja@gmail.com

Viljandimaa

Aleksander Kilk
+372 5293589
aleksander.kilk@ttu.ee

Jorma Õigus
+372 56676234
jorma44@hot.ee

Võrumaa

Mati Urbanik
+372 5290388
mati.urbanik@rmk.ee

Jaan Pitsi
+372 5135453
jaan.pitsi@gmail.com